Sedat – Işılca – Ücretsiz PDF Kitap indir

Bir Türk Masalı daha..
Siyahı geçmişten silemem ama geleceğimin rengi sensin..
Işıl Parlakyıldız yani namı değer Işıl’canın son çıkan Türk Masalı Romanı ile karşınızdayız.

Dağ gibi bir Sedat ama masum bir kalp. 3 arkadaşın sonucu ama aynı zamanda hepsi çünkü hepsi bir hayattı kendi içinde farklı olsalarda hepsinin içerisinde ayrı bir aşk ayrı bir sevgili vardı. Sırada sedatın içinde ki fırtınalarda, sıra Sedat’ın hayatına incitmeden okuyucuya duyurmada sıra.

Link paylaşımı için Harun Bilge Adlı kulanıcımıza teşekkür ederiz.

Sedat Hakkına

Duygu, Ali’m, Köle ve Bekir’in yazarı
Işıl’ca
Bir Türk Masalı – Sedat
Aşk…
Ya var olacak hayatında ya da yok.
Ortasında durmayacak…İlkbahar Duygu’yu anımsatır…
Sonbahar Bekir’i…
Kış gibidir Ali’m sert ve bıçkın…
Yaz beklenir güneş gibi Sedat gibi…

Bir taş daha koy yüreğinin kıyısına Sedat.

Masumiyetine inen her darbeyi bir zırh gibi geçir üzerine. Görmesinler canının yandığını, duymasınlar acıdan kahrolup yitip gittiğini. Geçilmez bir duvar inşa et acılarını harç edip, kimse kıramasın kalbinin çeperini, kimse göremesin içerde saklananı. Geçit vermez bir dağ gibi dur ayakta, amansız bir tufan ol, yangın ol kaderin önünde. Olur da bir gün sızarsa biri o zırhın içine: yağmur ol, güneş ol, yüreğine nefes ol. Aşk ol Sedat.
Bırak dokunsun yaralarına, acılarına merhem olacak canana can ol.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


pdf kitap, kitap, roman kitapları, kitap oku, kitap al, ucuz kitap al, kitap okuma, kitap indir, e kitap, türkçe kitabı, pdf indir, kitap özetleri, hikaye kitapları, pdf kitap indir, e kitap indir, ücretsiz kitap oku, pdf kitap indirme siteleri, kitap yazarları, pdf indir ücretsiz, kitap resmi, kitap listesi, e kitap biz, pdf kitablar, ücretsiz kitaplar, osmancık kitabı, kitap yorumları, bedava kitap oku, pdf formatında e kitap indir, kitap indir pdf, e kitap arşivi, online kitap oku, 4 kutsal kitap, kitap inceleme, pdf kitap indir yandex, yaban kitap özeti, ücretsiz e kitap, ekitap indir, olasılıksız kitabı, e kitap oku, pdf kitap oku, kitap ile ilgili şiir, eylül kitabı, pandora kitap, kitap tavsiyeleri, kitap okuma ücretsiz, sol ayağım kitap özeti, çalıkuşu kitap özeti, roman pdf, kitap okuyucu, nobel kitap, e kitap pdf, nutuk kitabı, kitap yazmak, kitap pdf indir, kitap dinle, inci kitabı, 100 temel eser kitapları, kitap pdf, kitap oku pdf, kitap nedir, google kitap, kitap tanıtımı, ingilizce kitap oku, atatürk kitapları, ingilizce kitap pdf, secret kitap, e kitap indir pdf, e kitap indir ücretsiz, meb ders kitapları pdf, kitap adları, en ucuz kitap, küçük ağa kitap özeti, epub kitap indir, kitap okuma alışkanlığı, kitap satış, download ücretsiz e kitap indir, kitap okumanın faydaları, pdf kitap arşivi, çalıkuşu kitabı, kitap sipariş, online kitap al, bedava kitap indir, kitab yukle, e kitap okuyucu, online kitap, 4 kitap, kitap türleri, ücretsiz kitap indir, pdf indir kitap, internetten kitap okuma, kitap siteleri, epub kitaplar, kitap kapakları, e book indir, e kitap indir roman