Adam Fawer Olasiliksiz Pdf Kitap İndir

Bitirmek için yarını, başka birine söylemek için sonlandırmayı beklemeyeceksiniz.

Bir sabah, uzun yıllardan beri görmediğiniz bir arkadaşınızı hayal ederek uyandınız. Bir süre sonra, onunla sokakta karşı karşıya geldiniz. Sizce bu yalnızca bir tesadüf mü, yoksa çok daha aykırı bir boyutta olabilir mi?

Siz hiç şans oyunlarında ikramiyeyi kazanmadınız. Ama bazıları kazanıyor. Hem de her zaman! Onlar hepinizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde tüm parayı kırmızıya yatırmanız lazımtiğini söyleyen bir his var.Bu ileriyi görmek midir ? Yoksa çok daha ilerisi mi ?

Yolda yürüyorsunuz. Kafanızı çevirip yanınızdaki ufak parkta baktınız ve bir anda bu olayı daha önce de yaşamış olduğunuzu fark ettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Eğer hepimiz denetimin kimde olduğunu merak ediyoruz, ‘Olasılıksız’ tam da bize göre bir eser.

Kitap hakkında bilgi

Yazar:Adam Fawer

Yayınevi :April Yayıncılık

Çevirmen:Şirin Yener

Sayfa Sayısı: 475

 Dil:Türkçe

Yayımlanma tarihi:2006

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


pdf kitap, kitap, roman kitapları, kitap oku, kitap al, ucuz kitap al, kitap okuma, kitap indir, e kitap, türkçe kitabı, pdf indir, kitap özetleri, hikaye kitapları, pdf kitap indir, e kitap indir, ücretsiz kitap oku, pdf kitap indirme siteleri, kitap yazarları, pdf indir ücretsiz, kitap resmi, kitap listesi, e kitap biz, pdf kitablar, ücretsiz kitaplar, osmancık kitabı, kitap yorumları, bedava kitap oku, pdf formatında e kitap indir, kitap indir pdf, e kitap arşivi, online kitap oku, 4 kutsal kitap, kitap inceleme, pdf kitap indir yandex, yaban kitap özeti, ücretsiz e kitap, ekitap indir, olasılıksız kitabı, e kitap oku, pdf kitap oku, kitap ile ilgili şiir, eylül kitabı, pandora kitap, kitap tavsiyeleri, kitap okuma ücretsiz, sol ayağım kitap özeti, çalıkuşu kitap özeti, roman pdf, kitap okuyucu, nobel kitap, e kitap pdf, nutuk kitabı, kitap yazmak, kitap pdf indir, kitap dinle, inci kitabı, 100 temel eser kitapları, kitap pdf, kitap oku pdf, kitap nedir, google kitap, kitap tanıtımı, ingilizce kitap oku, atatürk kitapları, ingilizce kitap pdf, secret kitap, e kitap indir pdf, e kitap indir ücretsiz, meb ders kitapları pdf, kitap adları, en ucuz kitap, küçük ağa kitap özeti, epub kitap indir, kitap okuma alışkanlığı, kitap satış, download ücretsiz e kitap indir, kitap okumanın faydaları, pdf kitap arşivi, çalıkuşu kitabı, kitap sipariş, online kitap al, bedava kitap indir, kitab yukle, e kitap okuyucu, online kitap, 4 kitap, kitap türleri, ücretsiz kitap indir, pdf indir kitap, internetten kitap okuma, kitap siteleri, epub kitaplar, kitap kapakları, e book indir, e kitap indir roman