Adam Fawer Olasiliksiz Pdf Kitap İndir

Bitirmek için yarını, başka birine söylemek için sonlandırmayı beklemeyeceksiniz.

Bir sabah, uzun yıllardan beri görmediğiniz bir arkadaşınızı hayal ederek uyandınız. Bir süre sonra, onunla sokakta karşı karşıya geldiniz. Sizce bu yalnızca bir tesadüf mü, yoksa çok daha aykırı bir boyutta olabilir mi?

Siz hiç şans oyunlarında ikramiyeyi kazanmadınız. Ama bazıları kazanıyor. Hem de her zaman! Onlar hepinizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde tüm parayı kırmızıya yatırmanız lazımtiğini söyleyen bir his var.Bu ileriyi görmek midir ? Yoksa çok daha ilerisi mi ?

Yolda yürüyorsunuz. Kafanızı çevirip yanınızdaki ufak parkta baktınız ve bir anda bu olayı daha önce de yaşamış olduğunuzu fark ettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Eğer hepimiz denetimin kimde olduğunu merak ediyoruz, ‘Olasılıksız’ tam da bize göre bir eser.

Kitap hakkında bilgi

Yazar:Adam Fawer

Yayınevi :April Yayıncılık

Çevirmen:Şirin Yener

Sayfa Sayısı: 475

 Dil:Türkçe

Yayımlanma tarihi:2006

PDF KİTAP LİNK

1 Comment Posted

 1. Merhabalar. Kolay gelsin.

  Oasis ve genesis-eillis barret
  Artemis-andy weir
  Degistirilmis karbon – richard morgan

  Yukler misiniz?

  Ayrica yukelenen istek kitaplarim icinde cok tesekkur ederim. Elinize emeginize saglik 🙂 iyiki varsiniz:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap