Julia Garwood Aşk Senide Vurur

Kitap Özeti;

Denizde şiddetli fırtınaların koptuğu yılda, uzak bir ülkenin göçebe savaşçıları dağlarımıza ve kıyılarımıza gel­ diler. Göğüslerine bağlı çelik silahlan ve öğle güneşinde cam parçaları gibi ışıldayan parlak zırhlarıyla ikişerli sıralar halinde yürümeye başladılar. İzin istemedikleri gibi top­ raklarımıza izinsiz girmiş olmalarını da umursamıyorlar­ dı. Hayır, bir arayış içindelerdi ve hiçbir şey onlara engel olamazdı. Adaletli topraklarımızdan geçerken atlarımızla yiyeceklerimizi aldılar, mahsullerimizi ezdiler, kadınları­ mızı kullandılar ve cesur adamlarımızdan çoğunu öldür­ düler. Arkalarında yıkım bıraktılar… Ve her şey Tanrı adı­ llaydı.
Kendilerine Haçlılar diyorlardı. Misyonlarının kutsal ve iyi olduğuna gönülden inanıyorlardı, çünkü onlara bunları yapmalarını söyleyen, onları kutsayan ve onlara dünyanın öteki tarafına yolculuk etmelerini emreden Papa’ydı. Kâ­ firlerin hakkından gelip onları T anrı’yı ve dinlerini kabul­ lenmeye zorlayacaklardı. Dinsizler karşı gelirlerse, asker­ ler kutsal ve tanrısal kılıçlarıyla onları öldüreceklerdi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


pdf kitap, kitap, roman kitapları, kitap oku, kitap al, ucuz kitap al, kitap okuma, kitap indir, e kitap, türkçe kitabı, pdf indir, kitap özetleri, hikaye kitapları, pdf kitap indir, e kitap indir, ücretsiz kitap oku, pdf kitap indirme siteleri, kitap yazarları, pdf indir ücretsiz, kitap resmi, kitap listesi, e kitap biz, pdf kitablar, ücretsiz kitaplar, osmancık kitabı, kitap yorumları, bedava kitap oku, pdf formatında e kitap indir, kitap indir pdf, e kitap arşivi, online kitap oku, 4 kutsal kitap, kitap inceleme, pdf kitap indir yandex, yaban kitap özeti, ücretsiz e kitap, ekitap indir, olasılıksız kitabı, e kitap oku, pdf kitap oku, kitap ile ilgili şiir, eylül kitabı, pandora kitap, kitap tavsiyeleri, kitap okuma ücretsiz, sol ayağım kitap özeti, çalıkuşu kitap özeti, roman pdf, kitap okuyucu, nobel kitap, e kitap pdf, nutuk kitabı, kitap yazmak, kitap pdf indir, kitap dinle, inci kitabı, 100 temel eser kitapları, kitap pdf, kitap oku pdf, kitap nedir, google kitap, kitap tanıtımı, ingilizce kitap oku, atatürk kitapları, ingilizce kitap pdf, secret kitap, e kitap indir pdf, e kitap indir ücretsiz, meb ders kitapları pdf, kitap adları, en ucuz kitap, küçük ağa kitap özeti, epub kitap indir, kitap okuma alışkanlığı, kitap satış, download ücretsiz e kitap indir, kitap okumanın faydaları, pdf kitap arşivi, çalıkuşu kitabı, kitap sipariş, online kitap al, bedava kitap indir, kitab yukle, e kitap okuyucu, online kitap, 4 kitap, kitap türleri, ücretsiz kitap indir, pdf indir kitap, internetten kitap okuma, kitap siteleri, epub kitaplar, kitap kapakları, e book indir, e kitap indir roman