Melissa P. Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi

Kitap Özeti;

Bu satırları duvarlarıGustavKlimt’in tıpkıbasımları veMarleneDietrich’inposterleri ile kaplı loş odamda
yazıyo-rum. Kapalı panjurlar arasından süzülen ışık huzmelerinindüştüğü beyaz kâğıda bir şeyler çiziktirirken o bana yukarı-dan baygın ve kibirli gözleri ile bakıyor.
Hava çok sıcak, boğucu ve kuru. İçeriden televizyonunve çizgi film kahramanını taklit eden ablamındetone sesigeliyor. Dışarıdan cırcır böceğinin umutsuz çığlığı duyulu-yor. Onun dışında ev dingin ve durgun. Sanki her şey cam-dan ince bir fanusun içine kapatılıp koruma altına alınmış,sıcak da bütün devinimleri yavaşlatmış gibi.
Oysa ben ken-dimi o kadar da dingin hissetmiyorum. Sanki farenin birihissettirmeden tatlıtatlı ruhumu kemiriyor gibi. Kötü değil-imama iyi de değilim. Aslında işin garibi hiçbir şey değil-im. Ama kendimi, dönüp arayıp yeniden bulabiliyorum.Başımı kaldırıp aynaya bakmam ve aynadaki yansımamıgörmem tüm benliğimin dingin ve huzurlu bir mutlulukladolmasına yetiyor.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap