Jojo Moyes – Bir Artı Bir PDF – EPUB Kitap indir

KİTAP ÖZETİ;


Jojo Moyes tarzını ve edebiyatını severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir kitap.

Jess Thomas’ın iki çocuğu var. Çok öncesinde onları bırakarak giden eşini çoktan unuttu ve artık Jess’in tek amacı kimseye muhtaç olmaksızın çocuklarına bakmak. Fakat gün geçtikçe Jess için hayat daha acımasız bir hal almaya başlıyor.

Ed Nichollas, şimdiye kadar işleri iyi giden pek fazla bir sorunu olmayan bir adamdı. Fakat son gelişmelerden sonra artık paçaları tutuşmuş düştüğü batakta nasıl kurtulacağının hesabını düşmüştü. Bu sırada karşısına çıkan küçük bir şansı değerlendirme konusunda tereddüt içerisindeydi.
PDF PDF KİTAP LİNK

ePUB KİTAP LİNK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap