Cengiz Aytmatov – Beyaz Gemi-Pdf Kitap İndir

Cengiz Aytmatov Beyaz Gemi Pdf Kitap

Cengiz Aytmatov Beyaz Gemi pdf kitap indir, Bir taşın yanında hüngür hüngür ağlıyordu. Kara talihine, bahtsızlığına, talihine, feleğe isyanlar okuyordu ve dövünüyordu. Bekey yine sıcak, kaynar suyu döke döke içeri kaçtı. Artık çocuğu unutmuşlardı. Ben kimmişim! diyordu. Bir sorarsın ha! Allah beni cezalandırmasaydı eğer beş körpe yavrumu elimden almasaydı, hayatta kalan tek oğlum onsekiz yaşında düşman ülkesine kurban olmasaydı, hayatta kalan tek oğlum onsekiz yaşında kurban oldu.

Beyaz Gemi Pdf Kitap Hakkında

Acı ve hüzün dolu Beyaz Gemi Pdf Kitabını severek okuyacaksınız. 4 mevsim hüznünü yaşatan bu kitap derin duygular ve acının tarifini yaşatacak büyük eserlerden biridir.

 
REKLAMSIZ DİREK LİNK.

1 Comment Posted

  1. Genelde liseli gençlere okutulan oldukça güzel bir roman. Kimsesiz çocuğun ve dedesinin sıcak dostluğu, çocuğun alkolik dayısı (?), kendisini evden biri gibi görmek istemeyen ninesi ve ailevi sıkıntılar, çocuğun en yalnız anlarında ana kucağı gibi sarıldığı bir efsane… Son derece duygusal iç burkan bir hikaye.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap