Emine Şenlikoğlu Hristiyan Gülü Pdf Kitap İndir

Emine Şenlikoğlu Hristiyan Gülü Pdf Kitap Fakat bazı erkeklerin de diri diri yandıkları acıları vardır. Bu bekaret konusundaki acıdan bin kez fazladır, bu durum fazla gündeme gelmiyor. Mesela, iktidarsız erkek var, iktidarsız kadın var mıdır? Hayır ama iktidarsız kocaların acıları bilinmiyor. Onların acıları gündeme getirilmiyor. Kasıtlı olarak, daima erkeklerin çilesi değil, kadının çilesi gündeme geliyor, iktidarsız erkeğin, ilk gece karısına karşı görevini yapamayan erkeğin çektiği acıyı kaç kadın çeker? Erkek bu durumunda, kocası üzerine evlenen kadının acısından daha fazla acı çeker ama kimseye söyleyemez. Onların dert ortakları olmaz. Evlenmişse, eşini çok seviyorsa, acı çekse de ayrılmak zorunda kalır ve hem hanımına karşı, hem de çevreye karşı kimselerin tahmin edemediği bir acı ile yaşar. O erkek bin defa kadın olmaya, bin defa aldanma acısı çekmeye razı olur ama buna imkan bulamaz. Özetlersek: Kadın da erkek de bu iki acıda Allah’a sığınırlarsa kurtulurlar. Bu birer imtihandır. Bu imtihanı isyansız bitirirlerse ebedi hayatı kazanırlar, iktidarsız olan erkeğin de, kocası üzerine evlenmiş kadının da, utanması için hiçbir sebep yoktur, iktidarsızlık baş ağrısı kadar tabii bir olaydır. Ayıpla-yanlar, kendi cahilliklerini ispat etmiş olurlar. Bu durumda, iktidarsız erkeğe düşen görev; durumunu biliyorsa evlenmesi haramdır. Durumunu evlendikten sonra öğrenmişse, bir müddet tedavisine çalıştıktan sonra tedaviden fayda bulamamışsa karısından güzellikle ayrılmasıdır. Gurur yapmamalıdır. Kim, başı ağrıdığı için bu ağrıyı gurur meselesi yapar? Yalnız, bu durumun baş ağrısına eş görülebilmesi için kişide güçlü iman olması gerekir. HRİSTİYAN GÜLÜ PDF KİTAP İNDİR.

  

4 Comments Posted

  1. Kitaba tek kelime ile bayildim cok guzel di. Zaten emine senlikoglunun kalemini cok seviyorum her bir kitabi ayri guzel ve surukleyici. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap