Fatih Murat Arsal Yemin Pdf Kitap indir

Kitap Özeti,

Fatih Murat Arsal Yemin Pdf Kitap indir

Hafifçe ürperdi. Rüzgâr hızını biraz daha arttırmıştı. Çıplak omuzlarından geçip giden serin deniz rüzgârı saçlarıyla da oy­ nuyordu. Seksi perçemler yüzünde kıvrılıp duruyordu. Başını çevirip yanındaki adama baktı.

O anda, o da Tuğçe’ye bakmıştı. Sert yüz hatlarını belirgin­ leştiren koyu gözleri, yüzündeki perçemlerde, kocaman mavi gözlerde gezindi. Katıksız bir erkeksilikle bakan sert gözler, cehennemin ateşini vaat ediyordu sanki. Tuğçe nefesini tut­

muştu. Yakından bakınca… adamın yakışıklılığı… inanılmazdı. Daha evvel ona hiç bu kadar yakından, hiç bu kadar kadınsı bir gözle bakmamıştı. Zaten topu topu birkaç kere görüşmüş­ lerdi. O da, yanlarında genellikle başkaları varken olmuştu.

Gözleri karşılıklı kesiştiğinde, Tuğçe’nin ürpermesi tekrar etti. Uzun kirpiklerin altındaki sert bakışlı koyu kahverengi gözler, daha evvel gördüğü gözlere hiç benzemiyordu. O ka­ dar delici, o kadar erkeksiydi ki, içinde bir şeyler kıpırdadı. O ürpermesinin haricinde, değişik bir etkileşimdi bu.

“Bir…bir kadına böyle bakmamaksın!” dedi farkında olma­ dan. Sesi fısıltı gibi çıkmıştı. Neden böyle bakıyordu? Böyle derin… Böyle yakıcı!.. Ne kadar etkileyici bir bakışı olduğunu bilmiyor muydu?

FATİH MURAT ARSAL YEMİN PDF KİTAP OKU

FATİH MURAT ARSAL YEMİN PDF KİTAP

REKLAMSIZ DİREK LİNK.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap