Kiera Cass Beni Seç Pdf Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Kiera Cass Beni Seç Pdf Kitap İndir

Adam bana gülümsedi. “Iyı öyleyse. Görümünü değiştirmeyeceğiz, sadece belırgınleştıreceğiz. Seni biraz süslemem lazım ama sahte olan her şeyden tiksinmen en büyük anın olabilir. Buna sıkı sıkıya tutun tatlım” Sırtıma hafifçe vurdu ve yürüyerek uzaklaşırken, üzerime bir grup kadının üşüşmesini sağladı. “Süsleyeceğim,” dediğinde, kelime anlamını kastettiğini fark etmemiştim. Kadınlar vücudumu ovalıyorlardı çünkü görünen o kı benim kendi başıma iyi bir ış çıkaracağıma inanmıyorlardı. Akabinde, açıkta kalan tenimin her bir noktası losyonlar ve vanilya kokan yağlarla kaplandı; uygulamayı yapan kıza gore bu Maxon’ın favori kokularından biriydi.
Beni, yumuşak ve kaygan bir hale getirdikten sonra dikkatleri tırnaklarıma yöneldi. Törpülenip, cilalandılar ve kenarlarındaki sert, küçük deri parçalan mucizevî bir şekilde yumuşatıldı. Tırnaklarımın boyanmamasını tercih ettiğimi söyiedım ama o kadar hayal kırıklığına uğramış bir haldeydiler kı ayak tırnaklarımı boyayabıleceklerini söyledim. Kızlardan bin hoş, doğal bir ton seçti, yanı çok da kötü olmadı. Tırnaklanın üzerinde çalışan ekip beni başka bir kızla baş başa bıraktı ve ben de sessizce koltuğumda oturup, hır sonraki güzelleştirme seansını bekledim. Kamera ekiplerinden bin yanımdan geçerken ellerimi yakın çekime aldılar.
Bir kadın, “Kıpırdama,” emn verdi. Tırnaklanma gözlerini kısarak baktı. “Tırnaklarında hiçbir şey var mı?”
“Hayır?”
İç çekti, çekimini yaptı ve uzaklaştı.
Ben de derin derin içimi çektim. Tam sağımda gözüme bir kıpırdanma takıldı. Bakınca, üstüne örttükten uzun örtünün altından bacağını yukarı aşağı doğru sallayan ve boş boş baka bir kız gördüm.
“İyi misin?” diye sordum.
Sesim, kızı sarsarak, dalmış olduğu derinlikten çıkardı i çekti. “Saçımı sarıya boyamak istiyorlar. Ten rengıme daha uyacağını söylediler. Sadece gerildim, sanırım.”
Dişlerini sıkarak, bana doğru gülümsedi ve ben de ona lümsedim. “Sen Sosie’sin, değil mi?”
“Evet.” Bunun üzerine samimiyetle gülümsedi. “Ve sen d» America’sın?” Kafamı salladım. “Senin, şu Celeste denen kiz]j birlikte geldiğini duydum. Korkunç biri!”

 Beni Seç Pdf Kitap Oku 

REKLAMSIZ DİREK PDF LİNK.

REKLAMSIZ PCLOUD İLE İNDİR

12 Comments Posted

  1. Afedersibiz kitabı indireceğim zaman başka bi kitap çıkıyor adı Amanda Quic metres kitabı diye bi kitap

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap