Percy Jackson Titan’ın Laneti Pdf Kitap İndir

Kitap Özeti,

Percy Jackson Titan’ın Laneti Pdf Kitap İndir – Pdf Kitap Oku – E Kitap 

“Ne?”
Baktığı yere baktım. Tribünlere. şki melez çocuk, Bianca ve Nico artık orada değildi. Tribünlerin yanındaki kapı da ardına kadar açıktı. Dr. Diken de ortalıkta gözükmüyordu.
“Thalia ve Kıvırcık’ı bulmalıyız!” Annabeth delice etrafına bakındı. “Of, dans ede ede nereye gitmiĢ bunlar? Haydi gel!”
Kalabalığın içinde koşmaya başladı. Tam peşinden gidecektim ki bir kız çetesi önüme çıktı. Kurdele ve ruj muamelesine maruz kalmamak için etraflarından döndüm. Onlardan kurtulduğumda Annabeth gözden kaybolmuştu. Tam bir çember çizerek Annabeth’i, Thalia’yı, Kıvırcık’ı görmek için bakındım. Onları görmek yerine, kanımı donduran bir sahneye şahit oldum.
Yaklaşık on beş metre uzakta, spor salonunun zemininde tam Bianca di Angelo’nun giydiğine benzer kıvrımlı, yeşil bir kep duruyordu. Yanına da birkaç tane oyun kartı saçılmıştı. Sonra göz ucuyla Dr. Diken’i görür gibi oldum. Aceleyle spor salonunun diğer ucundaki bir kapıdan girerken, tıpkı kedi yavrusu gibi enselerinden yakaladığı di
Angelo kardeşleri çekiştiriyordu.
Hâlâ Annabeth’i göremiyordum ama diğer yana doğru, Thalia ve Kıvırcık’ı bulmaya gideceğini biliyordum.
Neredeyse ardından koşacaktım ki sonra aklıma geldi: Dur!
Thalia’nın giriĢte söylediklerini, parmak şıklatma numarasını sorunca şaşkınlıkla bana baktığını hatırladım. Kheiron daha sana bunu nasıl yapacağını göstermedi mi? Kıvırcık’ın ona nasıl baktığını, paçasını kurtarmasını beklediğini düĢündüm.
Thalia’ya gücendiğimden değil. Harika biri o. Babasının Zeus olması, herkesin ilgisini çekmesi onun suçu değil. Yine de her sorunu çözmesi için ona koĢmam gerekmiyordu. Dahası buna vakit yoktu. Di Angelo kardeĢlerin baĢları dertteydi. Arkadaşlarımı bulana kadar, her iş çoktan olup bitebilirdi. Canavarları bilirdim. Bunu kendim halledebilirdim.
Dalgakıran’ı cebimden çıkarttım ve Dr. Diken’in ardından koĢtum.
Kapı, karanlık bir koridora açılıyordu. Şleriden kavga dövüş sesleri geliyordu, sonra acıyla inleme sesi geldi. Dalgakıran’ın kapağını çıkarttım.
Elimde sapı deri kayışlarla sarılmış, bir metre boyunda bronzdan bir Yunan kılıcı tutana kadar dolmakalem büyüdü. Kılıç hafifçe ışıldıyor, sıra sıra dizili dolaplara altın renkli bir parılü saçıyordu.
Koridor boyunca koştumsa da diğer uca vardığımda kimseyi göremedim. Bir kapıyı açtım ve kendimi ana salonda buldum. Etrafım tamamen kuşatılmıştı. Hiçbir yerde Dr. Diken’i göremiyordum ama odanın diğer ucunda di Angelo
kardeşler duruyordu

Percy Jackson Titan’ın Laneti Pdf Kitap Oku – Percy Jackson Titan’ın Laneti Pdf Kitap İndir

REKLAMSIZ DİREK LİNK.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap