Tess Gerritsen Hasat Pdf Kitap

Kitap Özeti,

TESS GERRİTSEN HASAT PDF KİTAP İNDİR, Tess Gerritsen Hasat Pdf Kitap ‘ı ile kendini dünyaya duyurduğu o yapıt. 

Bu listenin ihtiyaç sırasına göre olduğunu söylediniz değil mi?”

“Doğru. Bir numaradaki isim durumu en kritik olandır.”
“Bayan Voss hangi sıradaydı?”
“Ona organ nakli yapıldığı gün AB kan grubu listesinde üçüncü sıradaymış.” I’ilk iki kişiye ne oldu?”

“NEOB’dan kontrol ettim. İki isim de birkaç gün sonra 8. Kod olarak sınıflandırılmışlar. Aktiviteleri tamamen kaybolmuş ve listeden çıkarılmışlar.” “Bu öldükleri anlamına mı geliyor?” diye sordu Susan Casa-do hafif bir sesle. Donna başını salladı, ”Asla organ nakli yapılamadı.”
“Aman Tanrım,” diye inledi Parr. “Öyleyse Bayan Voss başkasına verilmesi gereken bir kalbi aldı.”
“Öyle olmuş gibi gözüküyor. Nasıl ayarlandığını bilmiyoruz.”
“Peki bizim kalp vericisinden nasıl haberimiz oldu?” diye sordu Susan. “Telefonla,” dedi Donna. “Genelde telefonla bildirilir. Bu işle vericinin hastanesindeki transplantasyon koordinatörü ilgilenir. Son NEOB bekleme listesini kontrol edip listenin en başındaki hastanın irtibat numarasını arar.” “Öyleyse sizi Wilcox Memorial’ın transplantasyon koordinatörü mü aradı?”
“Evet. Onunla daha önce de başka vericilerle ilgili konuşmuştum. O yüzden bu organ bağışını sorgulamak için bir sebep göremedim.”
Archer başım salladı.”Voss’un bunu nasıl başardığını bilmiyorum. Her adımı bize yasal ve hilesiz göründü. Belli ki Wilcox’tan birine para ödenmiş. Bahse girerim transplantasyon koordinatörleridir. Böylece Voss’un karısı kalbi aldı. Bayside da enayi gibi para karşılığı organ oyununa alet oldu. Bunu soruşturmak için elimizde vericiyle ilgili belgeler de yok.”
Hala kayıp mı?” diye sordu Parr…

Tess Gerritsen Hasat Pdf Kitap Oku

REKLAMSIZ DİREK LİNK.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap