Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi Pdf Kitap İndir

Kitap Özeti,

ZÜLFÜ LİVANELİ KARDEŞİMİN HİKAYESİ PDF KİTAP İNDİR,  

Sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlar her şey. Dünyadan elini eteğini çekmiş emekli inşaat mühendisiyle genç, güzel ve meraklı gazeteci kızın tanışmasına da bu katliam vesile olur. Kurguyla gerçeğin karıştığı, duyguların en karanlık, en kuytu bölgelerine girildiği hikâye, daha doğrusu hikâye içinde hikâye de böylece adım atar. çağdaş bir binbir gece masalı’nın kapıları aralanır. Sadece bu kere şehrazad adamdır.
Kardeşimin hikâyesi aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir defa daha düşünmeye çayır eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair soluk kesen bir roman. Her sayfada yeni bir gerçekliği keşfedecek, şüphe ile kesinliğin sınırlarında dolaşacaksınız.

Mantıksız gibi geliyor fakat o sabah uyandığımda garip bir haber alacağımı biliyordum. Karadeniz’in lacivert dalgalarıyla baş başa kalmış olan bu ıssız köyde geçen her gün birbirinin aynısı olduğundan burada insanoğluın heyecanla mevzuşacağı olaylara pek sık rastlanmazdı. O günün de ötekiler gibi sessiz bir şekilde akıp gitmesi gerekirdi ama galiba başka şeyler olacaktı. O mahmur sabah saatlerinde bir cinayet haberi alacağımı bilmiyordum elbette ama bir haber gelecekti. Daha yataktan çıkmamıştım, gözlerim kapalıydı, arkalarında fosforlu çizgiler bırakarak senedirım hızıyla hareket eden mor tavşanları izliyordum.

ZÜLFÜ LİVANELİ KARDEŞİMİN HİKAYESİ PDF KİTAP OKU

ZÜLFÜ LİVANELİ KARDEŞİMİN HİKAYESİ Pdf Kitap

REKLAMSIZ DİREK LİNK.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap