Zülfü Livaneli Serenad Pdf Kitap – Ücretsiz Pdf Kitap İndir

Kitap Özeti,

Zülfü Livaneli Serenad Pdf Kitap İndir Özet; Buyurun, buyurun” dedi.

Kübra durumu anlattı, işleri olduğunu söyledi ve gitti. Gitmeden

önce de,
“Bir istediğin var mı teyzeciğim?” diye sordu.

Madam, “Yok evladım. Sağ ol güzel kızım” diye cevapladı onu. Sonra beni içeri buyur ederken, Çok iyi bir familya bunlar” diye açıklama yaptı. felyatiklerim azıyor, kolay kolay dışarı çıkamıyorum, elefon ediyorum, Kübra ne istersem hemen getiriyor.

aa, bayramlarda akide şekeri, lokum alıp gelmeyi de lhrnal etmezler hiç.”

istanbul’un eski kozmopolit yaşamına ait izlerdi bun-
r- Kaybolmuş o güzel zamanlara ait izler.
^adam beni küçük bir salona aldı. Evin kendine has, 3ki dünyayı hatırlatan bir kokusu vardı. Çok eskimiş

oymalı, kakmalı sehpaların üzerinde onlarca çerçeveli fotoğraf duruyordu.
“Sana bir kahve yapayımı?” diye sordu.
“Zahmet etmeyin” dedim.

“Ben sabah kahvemi içmedim evladım. Beraber içeriz” dedi.

Biraz sonra elindeki tepsiye yerleştirdiği incecik zarflı fincanlarda nefis kokan, bol köpüklü iki kahveyle geldi. Birer küçük bardak su ve kahve fincanlarının yanına birer güllü lokum koymuştu. Tam eski İstanbul işi. Ne Starbucks’ta bulunurdu bu, ne de House Cafe’de. İnsanlar niye bu güzel âdetleri bırakır da karton bardaklarda kahve içerler diye bir kez daha merak ettim. Hem de tadı yabancı bir kahve. Zülfü Livanelinin Serenad Pdf Kitap’ı pdfkitapindir.com’da sizlerle.

Zülfü Livaneli Serenad Pdf Kitap

REKLAMSIZ DİREK LİNK.

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap