Cath Weeks Bir Başka Gökyüzü Pdf Kitap İndir – Epub Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

BİR BAŞKA GÖKYÜZÜ PDF KİTAP,  Gökyüzü kitabı sizi üzecek türden bir roman. Bir bebeğin kör olarak doğumundan sonra annesi ve babasının verdiği amansız mücadeleyi anlatmakta. Mutlu giden bir ilişkinin ardından, doğum gerçekleştikten sonra bebeklerinin kör olduğunu öğrenen çift yıkılmıştır. Bebek için 2 seçenek vardır;

1-) Ya bir daha gökyüzünü göremeyecek

2-) Ameliyat olarak, ya görecek yada ölecektir.

Hüzün dolu ve gerçek yaşanmışlıklarla örtünmüş bu roman sizlere duygu dolu anlar yaşatacak. Bazı kıymetlerin farkına vardıracaktır.

 

 REKLAMSIZ PDF KİTAP LİNK.

REKLAMSIZ EPUB KİTAP LİNK. (EPUB KİTAPLAR ELEKTRONİK OKUYUCULAR İÇİNDİR)

REKLAMSIZ PCLOUD KİTAP LİNK.

4 Comments Posted

  1. Merhaba, öznur yıldırım’a ait yabancı serisinin 1.kitabi olan şahmeran’ı ekler misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  2. Bu kitapla birlikte birkaç kitabı daha indirmeye çalıştım. Indiriyorum diye gözüküyor fakat açmaya çalıştığımda dosya boş diye gözüküyor. Ne yapmam lazım?

    • Merhaba,

      Test ettik bir sorun görünmüyor. Bugun bu kitabı yüzlerce kişi indirmiş dataya baktığımızda görünen istatistik. Tekrar deneyin dilerseniz.

      Saygılarımızla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap