John Dixon Ölüm Adası – Ölüm Yarışı 2 Pdf Kitap İndir – Ücretsiz Kitap Oku

KİTAP ÖZETİ;

John Dixon Ölüm Adası – Ölüm Yarışı 2 Pdf Kitap İndir – Ücretsiz Kitap Oku

2 kitap birden! Harika bir maceraya hazır olun… Bu seriyi çok seveceksiniz.

Carl çocuk yaştan beri kimsesiz ve yalnız büyüyen bir çocuktu. Küçüklükten beri boks dersleri alan ve oldukça iyi olan bir çocuktu. Bu yüzden hiç kavgadan kaçmazdı. Herzman ki gibi kavga ediyordu fakat bu sefer işler yolunda gitmemişti ve karşısındaki kişiyi sakat bırakmıştı. Bu yüzden ceza almıştı. Ceza alan carl bir adaya gönderilmiştir. 2 sene burada cezasını çekecek olan kahramanımız çok şaşırtıcı birşey gördü. Kendi gibi yüzlerce çocuk oraya ceza çekmeye gelmiştir. Carl yemin etmişti kimseye bir daha karışmayacak ve düzgün bir hayat yaşayacaktı. Fakat o ada çocuk avcısı olan bir adaydı! Carl yeminini tutabilecekmiydi? Hayatta kalmak için ne yapacaktı… Sürükleyici harika bir maceraya hazır olun. Yazarın okurlarını bir anda vahşi bir adaya soktuğu bu kitabı çok seveceksiniz.

 REKLAMSIZ PDF KİTAP LİNK. ÖLÜM ADASI 1

 REKLAMSIZ PDF KİTAP LİNK. ÖLÜM YARIŞI 2

REKLAMSIZ PCLOUD KİTAP LİNK. ÖLÜM ADASI 1

REKLAMSIZ PCLOUD KİTAP LİNK. ÖLÜM YARIŞI 2

1 Comment Posted

  1. Bunları okumayanlar okusun çok güzel 2 kere okudum. Tuncel altınköprü nün serüven peşinde serisini yükleyebilir misiniz lütfen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap