Nil’in Kelebekleri – Nil Karaibrahimgil Pdf Kitap İndir – Epub Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Nil’in Kelebekleri – Nil Karaibrahimgil Pdf Kitap İndir – Epub Kitap İndir

Yanlız kalmak istiyorum diyen bir kadını yanliz bırakma! Çünkü o hiç bir zaman yanlız kalmak istemez. Kadınları bu raddeye getirmeyin.. Eğer o raddeye gelirlerse doğuruverirler. Bir su ile şaka olmaz birde kadın ile.

Nil Karaibrahimgilden yine süper bir roman. Kadınların özünü ve içinden geçenleri harika bir şekilde kitaba döken ünlü şarkıcı ve yazar oldukça olumlu tepkiler aldığını kitabının çok beğenildiğini paylaştı. 5.baskısı yapılan Nil’in kelebekleri pdf kitap‘ ı sizlerle!

 REKLAMSIZ PDF KİTAP LİNK.

REKLAMSIZ EPUB KİTAP LİNK. (EPUB KİTAPLAR ELEKTRONİK OKUYUCULAR İÇİNDİR)

REKLAMSIZ PCLOUD KİTAP LİNK.

4 Comments Posted

    • Zehra Hanım merhaba,

      Biz zaten indirerek test ederek ekliyoruz. Ayrıca bu kitabı yüzlerce üye indirmiş. Biz kaç kişi indirmiş görebiliyoruz.

      Saygılarımızla.

  1. Admin, her iki linkide denememe rağmen desteklemiyor açmayı. Mesela Oğuz Atay in Tutunamayanlarini açıyorum, sıkıntı yok. Destek bir program daha mi yüklemem gerekiyor ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap