Selvi Atıcı Av Pdf Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Selvi Atıcı Av Pdf Kitap İndir

Kırılgan duygulu baş karakterimiz kendini koşulsuz şartsız sevdiği adama teslim etmiştir. Tam evleneceğini düşündüğü an kendisini teslim ettiği çok sevdiği adamın evlilik haberini aldı!

’Nerede?’’ diye sordu her hecenin üzerine basarak. Sesinde gülümser bir ton vardı ve Orion bu tondan hiç hoşlanmamıştı. Rick, açık bir adam değildi. Hiç olmamıştı. Şimdi böyle fevri davranmasında bir neden olmalıydı. ‘’Beyimizin bundan haberi var mı?’’ diye sordu tekrar yatağa oturarak. Güç gösterisinin onun üzerinde işe yaramayacağını bilmeliydi. ‘’Elbette!’’Rick’in cevabı çabuk olmuştu. ‘’Hiç iyi bir yalancı değilsin.’’ ‘’Ama çok iyi kafa keserim. ‘’ Orion, güldü hafifçe ve gözlerini kaldırarak baktı Rick’e . Çok sakin görünüyordu. ‘’Açıkçası başımı bedenimin üzerinde seviyorum’’ ‘’O zaman bana yerini söyle. ‘’o an Orion, bir şeyler mırıldandı ağzının içinde ama Rick ne söylediğini tam olarak anlayamadı. ‘Söyleyince sanki bir şey değişecek’ gibi bir şey olduğunu düşünüyordu ama üzerinde durmadı. ‘’Bak! Ne yapmayı planlıyorsun bilmiyorum ama savaşa gider gibi giyindiğine göre bir yerlerde yanlışlık var. Ya da bir savaş başladı ve benim haberim yok. Eğer yaptığından Iron’ın haberi yoksa büyük bir hata yapıyorsun!’’ ‘’Sana fikrini sormadım.’’ ‘’Sen kimseye bir şey sormazsın zaten. ‘’ ‘’Lilian, nerede?’’ zaman kaybettiği için gittikçe öfkelenmeye başlayan Rick, dişlerini sıkarak konuşuyordu.

Selvi Atıcı Av Pdf Kitap Oku

 REKLAMSIZ PDF KİTAP LİNK.

REKLAMSIZ PCLOUD İLE İNDİR

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap