Arno Strobel – Koğuş Pdf Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Arno Strobel – Koğuş Pdf Kitap İndir

Gizemle dolu muazzam bir romana hazır olun!

Bir gece yarısı karşısına aniden çıkan bir araba ve oğlunu ondan kopartan dövmeli bir kol. Sybille’in hatırladığı tek şey budur.

Komadan çıkan Sybille, demir parmaksız camlardan bakarken yanına doktoru gelir. Doktoru 2 aydır koma olduğunu Sybille’a söyler. Ardından kadın çocuğunu sorar, çocuğum nerde! hayattamı der. Doktor, sizin bir çocuğunuz yok  ve geldiğiniz akşamda yanınızda bir çocuk yoktu der. Sybille hastaneden çıkar evine gider, herşey yoluna gireceğini düşünürken kocası onu reddeder. Bizim bir çocuğumuz yok nediyorsun diyerek evden kovar. Gizemli olaylar birbirini kovalamaktadır. Herşey ortaya çıktığında çok şaşıracaksınız.

Roman için ünlü yazarlardan sözler;

“İlk sayfasından itibaren okuyucuyu kendine çekiyor ve yakasını bir an olsun bırakmıyor.”
– Huffingtonpostde

“Heyecan dozu yüksek bir psikolojik gerilim, size doğru sandığınız her şeyi unutturacak.”
– Bücherrezensionenorg

“Strobel tüm kitap boyunca şeytani zekâsını sonuna kadar kullanmış. Normallik ile delilik arasında gidip gelen, insanı diken üzerinde tutan bir hikâye.”
– Krimi-couchde

PDF KİTAP LİNK.

PCLOUD KİTAP LİNK. (Alternatif Link)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap