Katiller Çetesi Serisi J.A. Redmerski Pdf Kitap indir

KİTAP ÖZETİ;

Katiller Çetesi Serisi J.A. Redmerski Pdf Kitap indir –  5 Kitap Sizinle!

Türkiye’de çevirisi henüz daha yeni yapılmış olan Katiller Çetesi Kitabı avrupada bir çok ödül almış ve başlandığında bırakılmayan, bağımlılık derecesine getiren kitaplar arasında yerini almıştır. Sayfaları değiştirmeye doymayacağınız, macera, aşk, korku dolu bu seri sizinle.

Sarai daha 14 yaşındayken, annesinin zoruyla katil bir uyuşturucu baronunun yanında yetişmeye başlar. Normal hayattan uzak kalsada, normal yaşantıyı unutsada içindeki o kaçma inancı hiç bitmemiştir. Victor çetenin en korkunç ve en ölümcül kişisidir. Birgün Victor bir operasyona giderken Saraı bunu firsata çevirmek için Victor’dan onu kaçırmasını, burdan kurtarmasını söyler. Victor içerisindeki o korkunç ve acımasız insanlığından bir an olsun uzaklaşır ve Sarai’ye yardım eder. Aralarındaki yakınlaşmadan dolayı herkez bu çiftin peşine düşer.

Harika, macera dolu bir roman sizinle!

 SARAI KATİLLER ÇETESİ 1 PDF KİTAP LİNK.

IZABEL KATİLLER ÇETESİ 2 PDF KİTAP LİNK.

KUĞU VE ÇAKAL KATİLLER ÇETESİ 3 PDF KİTAP LİNK.

KÖTÜLÜK TOHUMLARI KATİLLER ÇETESİ 4 PDF KİTAP LİNK.

KARA KURT KATİLLER ÇETESİ 5 PDF KİTAP LİNK.

15 Comments Posted

    • Merhaba,

      Serinin tüm kitaplari aciliyor. Binlerce üyemiz indirmiş dün o kitabı. Sizin için tekrar test ettik bir sorun yok.

  1. Yaaa inanmıyorum bu seriyi ekleneyen kisi onla bff veya kanka olmak istiyorum sizin kaynakçanızı sevim

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap