KİTAP İSTEK SAYFASI – KİTAP ÖNERİ

Değerli Üyemiz Merhaba,

Kitap isteklerinizi bu konu altında veya üst bar’da bulunan Kitap İstek kısmından paylaşabilirsiniz. En kısa sürede, istek kitaplarınızdan vaar olan kitaplar, yaptığınız yorumun altına link şeklinde paylaşılacaktır.

”Kitap Ara” Butonu

Değerli üyemiz, Kitap ara butonunu, uygulamamızı kullanan üyelerimiz için sayfa değiştirme (1<2<3<4<5) sekmesinin direk altına koyduk. Sayfa değiştirirken daha rahat görünmesi amacı ile. Aradığınız kitap ismi veya yazar ismini oraya yazarak aratabilirsiniz. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Bizi etrafınızdaki insanlara önererek, sosyal medyalarınızda paylaşarak, dahada geniş bir hacme sahip olmamızı ve daha çok ekiple daha fazla içerik girmemize yardımcı olabilirsiniz.

İyi Okurlar Dileriz.

Saygılarımızla.

186 Comments Posted

 1. Babam Beni Şahdamarımdan Öptü günlerdir bekliyorum ama hala yüklememişsiniz.Rica ediyorum lütfen yükler misiniz artık.

 2. M. Barış muslu “meuroAŞK”, “Yıka Benini”, Beynine format at” ve Sağlığına Format At”

 3. Adam blade canavar peşinde serisi- Merlin kayıp yıllar ve serinin devami- korku kulübü serisi Gölgelerin efendisi serisi bunları bulabilirseniz lütfen bulun

 4. Merhaba somerset maugham boyalı peçe ekler misiniz ya da somerset maugham’ın diğer kitaplarını teşekkürler

 5. Sayın admin size yazdığım maili tekrar bulamıyorum o yüzden cevap geldi mi onu da göremiyorum. Peter pan ölmeli ve gözlerini sımsıkı kapat kitaplarını rica etmiştim acaba yardımcı olur musunuz?

  • Merhaba,

   Mailinize gönderildi şu şekilde;
   Merhaba,

   Gözlerini sımsıkı kapat pdf istek kitabınız https://yadi.sk/i/1q85rex3dkAjX
   Gözlerini sımsıkı kapat Epub istek kitabınız https://yadi.sk/i/-PqxWIZeakB4T

   PeterPan Ölmeli Epub https://yadi.sk/i/jkLtoFSY3Lj8EJ

   Saygılarımızla.

 6. Merhabalar eski sevgiliye mesaj kitabını ne zaman temin edersiniz acaba küçük bı bilgi verir misiniz

 7. Merhabalar Fatih Murat Arsalın; Yalnız Gözlerin İçin, Seni Sevmek Istemedim,Zor Kadın, Kusursuz Plan,Nefretten Sonra, Beni Bırakma,İki renk Aşk, Ismarlama Bebek, Anlaşma, Şahane Gelin, Buz sıcağı, Aşk başka bir şey eserlerini
  BÜŞRA TORAMAN’ın; Zincirlenmiş Kalpler,İhanet Çarkları eserlerini yükleyebilirseniz çok mutlu olurum öncesinde yazarların ismini yorum olarak yazmıştım fakat yorumu geri bulamadım görünmüyor, bilginize.?

 8. Sessiz kurban
  5.kurban
  Acımasız
  Sakın hata yapma
  Ölümün soğuk sesi jane casey kitap ları hepsi yüklerseniz sevinirm

 9. Jean-Christophe Grangé-Siyah Kan,Kızıl Nehirler, Şeytan Yemini
  Brandon Sanderson-Kralların Yolu
  Narnia Günlükleri serisi
  Cassandra Clare – Ölümcül Oyuncaklar serisi

 10. Rica etsem Zeynep Sahra’nın Ayçöreği ve 2. kitabı Elmalı Turta kitaplarını indirir misiniz?????

 11. Sayın admin John verdon un diğer kitaplarını da yükleyebilir misiniz? (gözlerini sımsıkı kapat ve Peter pan ölmeli kitapları

 12. Yorum yazma yerini sayfanın en başına alsanız daha güzel olur. Çok yorum birikince aşağı kadar inmeye uğraşmayız. Bir de ben daha önce bi sürü kitap istedim ama yorumumu bulamadım, siliyor musunuz?

 13. Şiir kitapları da paylaşabilir misiniz lütfen ümit yaşar oğuzcan nazım hikmet pablo neruda gibi uygulama için de sağolun emeğinize sağlık bizim gibi aylarca denizde olan insanlar için çok kullanışlı faydalı bir uygulama olmuş teşekkürler tekrardan.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap