Patrick Graham Kıyamet Pdf Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Patrick Graham Kıyamet Pdf Kitap İndir

Tam anlamıyla harika bir gerilim ve macera romanı. Her kitleye hitap eden ve beğeneceğiniz romanlardan biri. Dünyanın kurtuluşu bir kişinin elinde olması, insanların ne kadar rahat olabileceğini tahmin ettirebiliyor. Doğal felaketler ve kasırgalar yüzünden insanlar dışarıya çıkamıyor. Bu doğal felaketlerin dışında kötü varlıklarda kapıda beklemektedir. Dedektif olan kahramanımız bakalım insanlığı nasıl kurtaracak. Kitabın sonuna kadar sizi saran ve dehşete düşüren bu roman için ünlü yazarlardan söylenen bir kaç alıntıyı paylaşalım.

Patrick Graham okuyucuyu son satıra kadar diken üstünde tutuyor. Gerilim ile fantastik edebiyat arasında yarattığı evren harikulade.”
-Questions des femmes-
“Yüksek teknoloji, felaketler, dinî gizemler ve zekice bir kurgu… Graham, Amerikan tarzını ustaca uygulayan bir Fransız. Sonuç mükemmel.”
-Hebdomadaire Paris-
“İnsanın kanını donduran, bir çırpıda okunan bir roman.”
-Elle-
“Hem ürkütücü hem de büyüleyici bir gerilim. Şaşırtıcı sonu hafızalardan silinmeyecek.”
-Le Point-

PDF KİTAP LİNK.

PCLOUD KİTAP LİNK. (Alternatif Link)

8 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap