Düşüşe 18 Kala Noah Hawley Pdf Kitap İndir Epub Kitap

KİTAP ÖZETİ;

Düşüşe 18 Kala Noah Hawley Pdf Kitap İndir Epub Kitap

Macerayı ve heyacanı iliklerinizde hissedeceksiniz. Özel bir jet, içerisinde 8 kişi var okyanusun üstünden geçerken yere çakılıyor ve içinden sadece fakir bir ressam kurtuluyor. Peki neler mi oluyor!

“Dennis Lehane ile Dostoyevski karışımı. İlk sayfadan son sayfaya kadar etkisi altında kaldım ve hâlâ kendime gelemedim.”
-Michael Cunningham-

“Bu yalnızca iyi bir roman değil, müthiş bir roman. Bu sayfalardaki hiç kimseye güvenemedim.”
-Brad Meltzer-

“Tüyler ürpertici bir gerilim. Düşüşe 18 Kala sizi boğazınızdan yakalıyor ve bırakmıyor. İçinize sayısız şüphe tohumu ekilecek.”
-Missourian-

“İnanılmaz bir gizem ve gerilime doğru ilerleyen bu hikâye âdeta beyaz perdeye uyarlanmak için yaratılmış.”
-Domino-

“Okuduktan çok sonra bile sizinle kalacak kitaplar vardır. Karakterler o kadar gerçekçidir ki kaderlerini merak edersiniz. İşte Noah Hawley’nin Düşüşe 18 Kala’sı da o kitaplardan biri.”
-Irish Independent-

“Bu romanda gerilimden fazlası var. İnsan olmaya dair bir keşif; insan doğasının tuhaf yönleri, şöhretin karanlık tarafı, sanatın doğası, umudun gücü ve denetimsiz bir medyanın tehlikeleri üzerine bir tefekkür. Ortaya çıkan şey haberlerin bir eğlence aracı olarak kullanılmasının ve kaderin rastlantısallığının sonuçlarını gözler önüne seriyor. Son derece güçlü, cüretkâr bir roman.”
-Kristin Hannah-

“Agatha Christie’nin, tek bir odada geçen gizem hikâyelerinden birini bir uçakta ve şüpheliler arasında Wall Street ile eğlence sektöründen yöneticilerin bulunduğu bir senaryo halinde kurguladığını düşünün. Şimdi de o uçağın henüz hikâye başlamadan Atlantik Okyanusu’na düştüğünü hayal edin. Hawley tüm bunları kesinlikle çok iyi başarmış.”
-New York Times-

PDF KİTAP LİNK.

EPUB KİTAP LİNK.

PCLOUD ALTERNATİF KİTAP LİNK.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap