Selvi Atıcı – Ben İyi Bir Kızdım Pdf Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Selvi Atıcı – Ben İyi Bir Kızdım Pdf Kitap

Hayat bazen çok fazla tozpembe gelir insana. Elif’e de öyle geliyordu. Hayallerinde çok şey vardı. Hayat onun için bir çok güzel hediye sunmuştu. Mutlu bir kızdı. Güzel bir kızdı. İyi bir kızdı ya da öyle olduğunu sanıyordu.

Ta ki ‘onunla’ tanışana kadar!
Bazı şeyleri öğrenmek için tecrübe etmesi gerektiğini
Daha sonra öğrendi. Mesela hayatın sandığı gibi bir yer olmadığını. Ya da insanların bildikleri insan Olmadıklarını. Kabuğunun dışına çıktığında her söylenen sözün doğru olmadığını da çok geç öğrendi. O, İYİ BİR KIZDI. HAYALLERİ VARDI.
ÖNSÖZ:
Aslında tamamen farklı bir amaçla yazmaya başlamıştım. Fakat ben daha ne olduğunu anlamadan satırlar kayıp gitti. Daha sonra uçuk hayal gücüm devreye girdi sabaha kadar bilgisayarın başında oturduğumu, hiç durmadan yazdığımı hatırlıyorum ve sonra bu hikaye ortaya çıktı.
Yayımlanacağını hiç düşünmeden yazılmış bir hikâye. Ve tabii ki her zamanki gibi yazarken yanımda olan ve beni destekleyen dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bunun kitap olması için uğraşan ve gecelerini bana ve hikâyeye ayıran Tuba’ma da ayrıca teşekkür ediyorum.
Umarım satırlarda aradığınızı bulabilirsiniz. Fakat unutmayalım bu bir aşk hikâyesi değil!

PDF KİTAP LİNK.

PCLOUD PDF LİNK. (ALTERNATİF LİNK)

2 Comments Posted

 1. Sevdiğim Tüm Erkeklere serisinin 3.kitabı olan “Şimdi ve Sonsuza Dek Lara Jean” kitabını yükler misiniz?

 2. J.R.R Tolkien
  Bitmemiş öyküler
  Silmarillon
  Kayıp Öyküler Kitabı
  Güç Yüzüklerine Dair
  Hurin’in Çocukları
  Sigurd ile Gudrun Efsanesi
  Tehlikeli Diyardan Öyküler
  War of The Ring
  Tom Bombadil’in Maceraları
  Büyük Wootton Demircisi 
  Kullervo’nun Hikayesi
  Roverandom
  Ham’li Çiftçi Giles 
  The Fall of Arthur 
  Bunlardan hangisi varsa atarsaniz sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap