Tess Gerritsen İkiz Bedenler Pdf Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

 Tess Gerritsen İkiz Bedenler Pdf Kitap İndir
Her sey ortadadir. Gözleri önünde yatan cesetten daha gerçek bir delil yoktur. Jane Rizzoli’de cesedin Maura’nin evinin önünde ölü bulundugunu söyler. Cesetteki tüm uzuvlar Maura’nin vucudundakilerle neredeyse örtüsmektedir. Daha da korkunç olani, Maura’nin ve cesedin dogum tarihi ve kan grubu tipatip aynidir. Å?oktaki Maura için son seçenek, DNA testi olacaktir fakat testin sonucu daha da soke edicidir: Ceset Maura’nin ikiz kardesidir. Å?imdiden karanlik, tehlikeli ve rahatsiz edici bir cinayet davasina dönen olay arkasinda bir çok karanlik sirri da barindirmaktadir.
Cevaplarin pesine düsen Maura, bir sahil ilçesi olan Maine’e gider. Burada da onu korkunç süprizler beklemektedir. Herseyden daha ürkütücü olani ise, etrafta kol gezinen seri katilin, cinayetlerine de durmak bilmeden devam etmesidir. Katliami durdumak ve geçmisi hakkindaki bu karanlik sayfalari aydinlatmaya çalisan Maura’nin ilk isi hiç kimsenin bilmedigi, bu güne kadar görmedigi gizli annesini bulmak olacaktir.“Sizi her zaman soluksuz birakmayi basaran Gerritsen’den muhtesem bir roman”
Dr. Maura Isles, deyim yerindeyse hayatinin en tehlikeli olayina tanik olmak üzeredir. Yüzlesecegi seri katil beraberinde çok gizli sirlari açiga çikartacak. Cerrah ve Günahkar adli romanlarin devami olan bu muhtesem gerilim romaninda Jane Rizzoli serisinin yeni hikayesine tanik olacagiz.
Dr Maura Isles, geçimini kadavralari incelemekle saglamaktadir. Metropolitan City’de patoloji uzmani olarak çalisan Isles, normal bir insanin hayatinda göremeyeceginden çok daha fazla ceset görmüstür-bunlarin çogu hunharca katledilmis insanlarin cesetleridir. Fakat daha önce hiç kaninin çekildigi, dona kaldigi, tansiyonunun düstügü bir vakayla karsilasmamis olan Maura’nin karsisindaki cesedin durusu bile onu korkutmaya yetmistir. Çünkü daha önce önünde uzanan cesetlerden hiç biri onun cesedi olmamistir.

İkiz Bedenler Pdf Kitap İndir

PDF KİTAP LİNK.

PCLOUD KİTAP LİNK. (ALTERNATİF LİNK)

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap