Tarihin Sınırlarına Yolculuk – İlber Ortaylı Pdf Kitap İndir Epub Kitap İndir

KİTAP ÖZETİ;

Tarih Merakınız İlber Ortaylı İle Sona Erecek!

Resmi tarih dediğimiz de, alternatif tarih dediğimiz de, övgümüz de, sövgümüz de, ilkelliklerimiz de birbirinden farksız.

Tarih çim sahası değil ki, istediğin yerleri tespit edip, kazık çakıp çitle çeviresin. Ben bu kadarını seviyorum, gerisini yakalım veyahut Bana ne diyemezsiniz. Bu mümkün değil.

Türkiyede insanların bir kısmı Biz Osmanlı değiliz derken, diğerleri Osmanlı biziz diyor. Bu tip bir ayrım sakattır ve mümkün değildir.

İLBER ORTAYLI

Tarihimiz, bize doğru mu öğretiliyor Tarih kitapları belirli bir ideolojinin propagandasını yapmak amacıyla, bazı gerçekleri görmezden mi geliyor Tarihi doğru öğrenmek bize ne kazandırır Gerçekten Cumhuriyetle Osmanlı birbirlerine çok uzak devletler midir Osmanlıyı reddedersek ne kazanırız, ne kaybederiz 19. yüzyıl Osmanlının neden en uzun yüzyılı Osmanlı bugün devam ediyor mu Türkiye-AB ilişkileri 21. yüzyılda onurlu bir devlet ve millet olarak yaşayabilmemizin şartları nelerdir

PDF KİTAP LİNK

EPUB KİTAP LİNK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


PDF KİTAP İNDİR, pdf kitap indir, pdf kitap, PDF KİTAP, pdfkitapindir.com, ucretsiz pdf kitap indir, kitap oku, kitap tavsiyesi, EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR, EN YENİ KİTAPLAR, ÇOK SATAN KİTAPLAR, kitap yorum, pdf kitap oku, e-kitap, ekitap, epub kitap, kitap indir, ucretsiz kitap, kitap, roman pdf kitapları, polisiye pdf kitaplari, ask pdf kitaplari, stephen king pdf kitap indir, stephen king pdf kitap, franz kafka pdf kitap, nehir erdem pdf kitap, roman kitapları, e kitap, pdf kitaplar, ücretsiz kitap, pdf e kitap, online kitap oku, yandex pdf kitap indir, canan tan pdf kitap, azra kohen pdf kitap, dan brown pdf kitap, aeden pdf kitap, havan çiftliği pdf kitap, george orwell pdf kitap, Sabahattin Ali pdf kitap, kürk mantolu madonna pdf kitap, zülfü livaneli pdf kitap, ahmet ümit pdf kitap, Ayşe kulin pdf kitap, Suzanne Collins pdf kitap indir, chicago vampirleri pdf kitap, sosyoloji pdf kitaplari, polisiye romanlari pdf kitap, yine falda sen ciktin pdf kitap, jodi meadows pdf kitap, james patterson pdf kitap, gölgeler kraliçesi pdf kitap, kimberley freeman pdf kitap, victor hugo pdf kitap